چه زمانی باید لیفتراک خود را تعویض کنم؟

تعویض لیفتراک

چه زمانی باید اقدام به تعویض لیفتراک کرد؟

تعویض لیفتراک یکی از مسائلی است که مدیران کسب و کار ها به آن توجه ویژه ای دارند. افرادی که اقدام به خرید لیفتراک می کنند می بایست در همان اول کار انتخاب درستی داشته باشند. در صورتی که انتخاب درستی در مورد خرید لیفتراک نداشته باشید به زودی می بایست اقدام به تعویض لیفتراک خریداری شده کنید. عمر لیفتراک ها وابسته به موارد مختلفی می باشد و برای تعویض لیفتراک می بایست موارد مختلفی در نظر گرفته شود.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است عمر یک لیفتراک در حالت عادی 8 سال می باشد و برای تعویض لیفتراک نیاز به گذشت حداقل 8 است. قطعا این مدت زمان برای صنایعی چون انبارداری قابل قبول نمی باشد. در صورتی که کسب و کار های نیازمند به لیفتراک بخواهند لیفتراک خریداری شده را پس از 8 سال تعویض کنند با مشکلاتی رو به رو می شوند. عدم برخورداری از بودجه لازم برای تعویض لیفتراک در اکثر کسب و کار ها وجود دارد.

برای عدم تعویض لیفتراک در کوتاه مدت افراد می بایست به گونه ای از لیفتراک برقی، دیزلی و یا لیفتراک دوگانه سوز استفاده کننده که مشکلی در بلندمدت برای آن ها به وجود نیاید. برای مثال افراد می توانند این لیفتراک ها را پس از 8 سال به صورت کامل سرویس و تعمیر کنند. تعمیر لیفتراک می توانند یکی از بهترین اقدامات در راستای عدم تعویض لیفتراک باشد.

اما نکته ای که باید ذکر شود این است که عوض کردن لیفتراک امروزه مشکل پیچیده ای نیست. تعویض لیفتراک به دلیل ظهور برند های بسیار متنوع و فضای رقابتی به وجود آمده کار آسانی است. قیمت های انواع لیفتراک به دلیل فضای رقابتی ایجاد شده بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد. افراد می توانند پس از 8 سال استفاده از لیفتراک خود اقدام به تعویض آن کنند.

یکی از بهترین گزینه های خرید لیفتراک از میان برند های متنوع لیفتراک های برند لانکینگ و هلی می باشد. این برند با ارائه ی محصولات متنوع و قیمت مناسب که دارای کیفیت بسیار خارق العاده ای هستند توانسته است در میان کاربران خود محبوبیت بسیار خوبی کسب کند. افراد برای خرید محصولات هلی می توانند از طریق وب سایت فروش این مجموعه اقدامات لازم را انجام دهند. بیشتر بدانید: لیفتراک لانکینگ

عمر لیفتراک ها و عوامل مربوط به آن

عمر لیفتراک ها به موارد متعددی مربوط است، یکی از این عوامل شدت کارکرد لیفتراک می باشد. در صورتی که از لیفتراک خریداری شده در کار های به شدت سنگین استفاده شود ممکن است تعویض لیفتراک در زمان کم تر از 8 سال برای افراد نیاز شود. در صورتی این موضوع برای افراد در بلند مدت نیاز خواهد شد که اولا لیفتراک خریداری شده یکی انتخاب درست (مدل لیفتراک مناسب) باشد و دوما از آن به خوبی نگه داری شود.

علاوه بر آن گفتنی است که عمر لیفتراک به مدت زمان کارکرد آن در طول روز نیز وابسته است. در صورتی که افراد 24 ساعته از لیفتراک استفاده کنند قطعا نیاز است که لیفتراک را  در زمان کم تر از 8 سال تعویض کنند.

در یک حالت کلی هم باید گفت که استفاده از لیفتراک بهتر است بیش تر از 10 سال نباشد. تعویض لیفتراک می بایست پس از 10 سال استفاده از آن صورت بگیرد.

برای استفاده بلند مدت از لیفتراک و جلوگیری از تعویض زودهنگام لیفتراک می بایست چه اقداماتی را به کار گرفت؟

برای این که افراد بتوانند به خوبی و در بلند مدت از لیفتراک خود استفاده کنند نیاز است تا نکاتی را رعایت کنند. اولین موردی که می بایست به آن توجه شود استخدام اپراتور دارای مهارت و صبور است. در صورتی اپراتور لیفتراک صبور نباشد و از مهارت کافی برخوردار نباشد به احتمال بسیار بالا نیاز به تعویض لیفتراک در کم تر از زمان عادی خواهید داشت.

مورد بعدی سرویس دوره ای لیفتراک است، افراد می بایست به صورت منظم اقدام به سرویس دوره ای لیفتراک خود کنند. گفتنی است که بررسی باد تایر ها نیز می بایست به صورت مرتب انجام شود. علاوه بر این موارد اطمینان حاصل کردن از سلامت شاخک ها و دیگر قطعات لیفتراک می بایست پیش از آغاز هر روز کاری انجام شود.پس از پایان زمان کاری بهتر است لیفتراک در یک مکان آرام گذاشته شود.

صبوری اپراتور لیفتراک می تواند رعایت این نکات را دست یافتی نماید و مدیر کسب و کار خیال خود را از بابت لیفتراک راحت کند. کاربرد لیفتراک

تعویض لیفتراک
عمر لیفتراک ها

چه برند هایی برای تعویض لیفتراک (خرید لیفتراک جدید) توصیه می شود؟

فروش لیفتراک امروزه توسط فروشگاه های مختلف انجام می شود. در این فروشگاه ها انواع و اقسام لیفتراک با برند های متنوع به فروش می رسد.یکی از برند های بسیار مناسب برای خرید، برند هلی می باشد که دارای محصولات بسیار متنوع است. این برند با ارائه لیفتراک های مناسب برای کسب و کار منحصر به فرد توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را جلب کند.

برند های دیگری هم وجود دارد که افراد می توانند اقدام به خرید از محصولاتشان کنند. بررسی برند های مختلف لیفتراک

نکته ای که باید ذکر شود این است که برند هلی محصولات خود را ضمانت می کند و قیمت خوبی بر روی آن ها گذاشته است. قیمت لیفتراک برقی و قیمت لیفتراک دیزلی این برند در مقایسه با دیگر برند ها به شدت مقرون به صرفه تر می باشد. علاوه بر آن باید گفت که کیفیت محصولات برند فوق نیز بسیار مناسب است.

بیشتر بدانید: آشنایی با اجزای لیفتراک

هزینه های مربوط به تعویض لیفتراک

تمامی هزینه های مربوط به تعویض لیفتراک مربوط به قیمت لیفتراکی است که قصد خرید آن را دارید. قیمت لیفتراک با توجه به این که اکثرا وارداتی هستند، وابسته به قیمت ارز می باشد. با توجه به عدم ثبات اقتصادی حاکم بر کشور و نوسانات شدید قیمت ارز نمی توان قیمت دقیق آن ها را ذکر کرد. افراد می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق و به روز با نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر در ارتباط باشند. نکات مهم برای خرید لیفتراک

جمع بندی

تعویض لیفتراک و نکات مربوط به آن ذکر گردید، در یک جمع بندی کلی باید گفت که افراد بهتر است با رعایت نکات ذکر شده به بهترین شکل ممکن از لیفتراک خود نگه داری کنند و پس از استفاده ی بهینه از آن اقدام به تعویض آن کنند. برند هلی به عنوان یکی از بهترین گزینه های خرید برای تعویض لیفتراک می تواند برای افراد کمک کننده واقع شود.

همراه ما باشید با مقاله: لیفتراک چیست؟

 به ما در اینستاگرام heliliftruck بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *